Більше половина райрад Хмельниччини обрала нових голів

За даними офіційного сайту Хмельницької обласної ради, за останній тиждень 8 районних рад зазнали зміни керівництва. Зокрема, головою Дунаєвецької райради обрано 54-річну Ольгу  Михальську, члена політичної партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”, яка до цього очолювала Дунаєвецьке районне управління юстиції.

Депутати Ізяславської районної ради визначилися зі своїм керівником. Ним став 51-річний Сергій Вадимович Шлегель (БПП «Солідарність»).

48-річний член Аграрної партії України Василь Савович Пасічник очолив Красилівську районну раду. До обрання він очолював ПАТ “Антонінське хлібоприймальне підприємство”.

Керувати Старокостянтинівською райрадою буде член Аграрної партії України. 46-річний Михайло Яснюк до обрання очолював Старокостянтинівську райдержадміністрацію.

57-річний тимчасово непрацюючий Лаврентій Копицяк відтепер керуватиме Ярмолинецькою районною радою. Свої голоси за члена ВО «Батьківщина» віддали більшість новобраних депутатів на першому пленарному засіданні сесії райради VII скликання.

У Білогірській районні раді головою обрано представника Аграрної партії України, приватного підприємця Василя Мельника.

Депутати Деражнянської районної ради таємно проголосували за депутата від ВО «Батьківщини» Віталія Сідлецького, який до обрання обіймав посаду директора місцевої школи №1.

З новим очільником районної ради визначилися також і в Городку. Новообраним головою районної ради стала представниця партії «За конкретні справи» Ольга Зелінська, яка до цього часу очолювала управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Світла радість на красилівщині тепер буде, бо на посадові св крісла повік не повернуться колишні голова райради дід Василь та його заступниця баба Люба.
    Слава Україні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.