ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Хмельницькі благодійники отримали 230 тонн “гуманітарки”. З початку цього року до благодійних організацій Хмельниччини надійшло півсотні вантажів з гуманітарною допомогою із семи країн-донорів. Третину таких вантажів на терени регіону надіслали благодійники Німеччини. Також «гуманітарка» надходила з Польщі, Нідерландів, Швейцарії, Норвегії, Швеції та США.

Найбільше закордонні благодійники передали текстильних виробів: одягу, взуття, постільних та побутових речей. Популярними видами гуманітарних вантажів від іноземців також стали меблі, столовий посуд, автівки, велосипеди, іграшками, ліки та медичне устаткування.

У Нетішині відбудеться Чемпіонат області зі скелелазіння. Змагання проводитимуться в різних вікових групах. Найстаршому учаснику може бути 19 років, наймолодшому – 7, і вони повинні мати особисте скелелазне спорядження.

Для участі в Чемпіонаті іменні заявки, завіренні лікарем, організацією, що командирує, дозвіл від батьків на участь у змаганнях (для учасників до 16 років), подаються в комісію змагань в день приїзду. Допускатимуться лише ті команди та учасники, які підтвердили свою участь у встановлений термін.

Відкриття змагань 12 грудня об 11.00 годині. Адреса: м. Нетішин, вул.. Енергетиків, 1.

У Хмельницькому учасники АТО в тролейбусах та маршрутках можуть їздити безкоштовно. Норма щодо права учасників АТО на безкоштовний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту без винятків закріплена у статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Якщо у тролейбусах така категорія населення дійсно перевозиться безкоштовно, то водії маршруток часто відмовляють у безкоштовному проїзді учаснику АТО, пояснюючи це тим, що у салоні вже є 2 пільговики, або ж змушують їх покинути транспортний засіб.

В управління праці та соцзахисту населення зазначають, що перевізники для отримання маршруту підписують угоду з управлінням транспорту та зв’язку, де чітко зазначається, що вони зобов’язуються безкоштовно перевозити пільговиків. Власники ж маршрутів інколи це ігнорують, бо ж їм дійсно не відшкодовують кошти за перевезення цієї категорії людей.

При порушенні перевізником прав учасників АТО щодо безкоштовного проїзду закликають повідомляти маршрут та номерні знаки автомобіля в управління транспорту та зв’язку за номерами телефонів: 79-55-25, 79-55-77.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.