У Хмельницькій міськраді оновили систему голосування за 400 тис. грн

У Хмельницькій міській раді встановили нову систему голосування ПТК “Віче”.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” завідуючий відділом сприяння діяльності депутатам Олександр  Марченков, рішення “Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік”, що включало оновлення системи, приймалось ще у березні 2015 року на 48-ій сесії міської ради.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Вартість виконаних робіт по модернізації системи голосування ПТК “Віче” становить 393,4 тис. грн.

Він пояснив, що необхідність оновлення попередньої системи була зумовлена фізичним зносом обладнання та комплектуючих. Попередню систему було встановлено ще у 2000 році, а остання модернізація проводилась у 2003 році. За 12 років експлуатації фізично зносились багато складових: мікшерний пульт, блоки комутації, комутаційний пристрій, мікрофони, кабелі,пульти в президії, а також пульти та мікрофони депутатів.

Окрім фактично нових комплектуючих, система голосування має оновлене програмне забезпечення, що дасть змогу безперебійно працювати на пленарних засіданнях сесій.

У відділі сприяння депутатам запевняють, що і якість звуку буде кращою. До того ж в новій ПТК “Віче” вдосконалена система безпеки голосування, а також збільшена швидкість передавання та обробки даних.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.