У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО випускникам НВК №13

Сьогодні у Кам’янці-Подільському відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки загиблим бійцям АТО – випускникам НВК № 13. Герої-кам’янчани Андрій Журавленко та Руслан Коношенко колись навчалися у цій школі.

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку виступили учні та вчителі НВК №13, вони й збирали кошти на його встановлення.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

На захід прийшли військовослужбовці, рідні та близькі загиблих.

«В першу чергу я хочу подякувати дітям цієї школи, які вклали свою частинку у цю дошку. Кожна дитина вклала сюди свою душу, копійку. Щоб мали собі щось купити, віддали на встановлення меморіальної дошки. Я вам усім дуже вдячна. Дякую батькам цих дітей, що вони виховують саме таких патріотів України», – сказала мати «кіборга» Руслана Коношенка.

Також вона згадала, як проводила сина на війну.

«Коли Руслан прийшов другий раз з аеропорту(Донецького аеропорту, -авт.), то я побачила, що це був справжній воїн і коли я йому сказала: «Руслан, може ти не підеш? Я інвалід, в тебе троє дітей», а він каже: «Мамо, я піду, бо в мене троє дітей і є друзі, яких я не можу зрадити, а ти мені пробач, якщо щось не так, але я не можу лишитися».

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Учням школи жінка показала прапор Кам’янця-Подільського, який її син завжди носив під бронежилетом, окрім свого останнього бою. У свою чергу матері Героя художниця подарувала картину із зображенням її сина.

Освятив меморіальну дошку настоятель храму святих апостолів Петра і Павла (УПЦ Київського патріархату) отець Олександр.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.