У Хмельницькій області за десять місяців кількість правопорушень зросла на 15,7%

У Хмельницькій області протягом січня-жовтня 2015р. обліковано 11001 кримінальне правопорушення, що на 15,7% більше, ніж у січні-жовтні 2014р.

Про це повдіомляє Головне управління статистики в області.

У загальній кількості злочинів 66,5% становили злочини проти власності, 12,2% – злочини проти життя і здоров’я особи, 3,9% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 3,5% – злочини в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення, 3,4% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян, 2,5% – злочини проти громадського порядку та моральності, 2% – злочини в сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, 1,3% – злочини в сфері господарської діяльності, по 1% – злочини проти правосуддя та злочини проти громадської безпеки, 0,7% – злочини проти довкілля.

Протягом січня-жовтня 2015р. обліковано 48 умисних тяжких тілесних ушкоджень, 43 очевидні умисні вбивства та замахи на вбивство (відповідно на 11,6% та 26,5% більше, ніж у січні–жовтні 2014р.) і 7 зґвалтувань та замахів на зґвалтування (на рівні відповідного періоду минулого року).

Порівняно з січнем-жовтнем 2014р. кількість випадків крадіжок (5707), шахрайств (1095), грабежів (302) та розбоїв (50) збільшилася відповідно на 23,3%, в 1,5 раза, на 6,7% та в 1,7 раза, кількість випадків хабарництва (43) збільшилась на 4,9%.

Правоохоронними органами за цей період виявлено 12 осіб, які скоїли злочин у складі 4 організованих груп та злочинних організацій; закінчено 4 кримінальні провадження про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами та злочинними організаціями.

Від кримінальних правопорушень у січні-жовтні 2015р. потерпіли 9564 особи (на 19,6% більше, ніж у відповідному періоді 2014р.), серед яких 3668 жінок, 407 осіб похилого віку та інвалідів 1 і 2 груп, 145 неповнолітніх та 71 особа – діти до 14 років.

Виявлено 2882 особи, які вчинили злочини, з них 359 – жінки, 128 – неповнолітні. У загальній кількості виявлених осіб 24,9% раніше вже ставали на злочинний шлях, більше половини з яких мали незняту або непогашену судимість, 15,3% вчинили злочин у групі, 9,7% знаходились у стані алкогольного сп’яніння.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Вы знаете, наш Додик, шо внучек нашей Фанечки с балкона напротив отсюда и одновременно испирант у Кивалова по какому-то узкому праву, имеет щитать за то, шо это всего лишь такая сибе активность правоохранителей в учёте преступлений и преступников. И не более. Типа, хочу – регитрирую, а не хочу – то сами понимаете. Потому шо в той же Хмельницкой области, как и повсюду в мире, преступления совершает 5.6% человек от всего населения на любой территории. При населении в этой области 1млн.400 тыс. – это более 78000 правонарушителей, из которых 45% то есть более 35000 рецидивисты и несовершеннолетние то есть, по мнению Додика, основа существующей и будущей преступности. Наша старший экономист Софочка перещитала эти цифры и подтвердила, шо Додик хоть в этом прав.

  • Дугачок (в тон Мариупольскому). А если серьёзно, то все это как раз и есть результат т.н. революции: правовой нигилизм и беспредел, доступность оружия (сколько только на территории нашей области задержали людей с оружием и боеприпасами, а скольких не задержали?), «опускание» правоохранительных органов (при этом я не считаю, что они были «святые», но они все равно жизненно необходимы), обнищание масс людей и т.д…. Так всегда было в истории… Как недавно «постил» наш земляк – «… если по телефону «заминировал» вокзал, то «дают» несколько лет, а если взорвал по настоящему (опору ЛЕП …), то это «революционная необходимость».
   При этом (перехожу на рідну мову):
   Перше: Ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”.
   Друге: Щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції”, тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні.
   Третє: “Включіть мозги” і в кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.