ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Хмельницькі боксери стали призерами першості Європи. Двоє хмельничан у складі збірної України не просто стали учасниками чемпіонату Європи з боксу серед молоді, а й здобули дві нагороди. Так, В’ячеслав Гаврилюк, дійшовши до півфіналу, поступився росіянину з рахунком 3:0 та став бронзовим призером. Для нього ця медаль стала четвертою в кар’єрі. До цього наш боксер тричі ставав срібним призером чемпіонату Європи.

А ось Степан Грекул, який також дійшов до півфіналу, свій бій за вихід до вирішального протистояння виграв. Та у фіналі поступився боксеру з Росії, ставши срібним призером.

Всього спортсмени з України здобули чотири нагороди, половина з яких на рахунку вихованців хмельницької школи боксу.

Судам Хмельниччини довіряють більше 55% мешканців. Так стверджує керівництво судів області і радить не вірити опитуванням преси, котрі показують кардинально інші результати. Голова апеляційного суду Хмельницької області Віктор Ковтун наголошує, що, не зважаючи на спроби преси «очорнити» роботу судів, на їх роботу скаржаться мало.

Менше 10% судових рішень місцевих судів у нашій країні оскаржуються у апеляційному порядку, а доля переглянутих, тобто, відмінених чи скасованих, становить лише 0,03 %. Останні опитування, які проводилися в апеляційному суді, серед громадян, яким надавалися судові послуги, показали, що апеляційному суду довіряють 71% опитаних, а в цілому судам – 55,3%.

Хмельницькі абітурієнти за пробне ЗНО платитимуть більше. З 5 січня стартує реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Зареєструватися можна до 30 січня 2016 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. За тестування школярам доведеться заплатити. Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника цьогоріч подорожчала на 22 гривні і складає 111 грн. 00 коп.

Цьогоріч пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися 2 квітня – з української мови і літератури; 9 квітня – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії. Абітурієнт зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

В’язні на Хмельниччині оголосили голодування. Працівники пенітенціарної установи вилучили ряд заборонених предметів, а саме мобільні телефони та наркотичну речовину, а також перекрити канали їх надходження.

У відповідь на проведення загального обшуку у Замковій виправній колонії управління ДПтС України у Хмельницькій області (№58) з 28 листопада 40 ув’язнених оголосили голодування.

Засуджені, висловлюючи своє невдоволення, та цим самим шантажуючи адміністрацію виправного закладу, відмовились від вживання їжі у їдальні установи, вони харчуються самостійно харчами, які передають родичі. Заборонені предмети їм на повернули, тож акція протесту триває.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Відносно сказаного головою апеляційного суду Хмельницької області Віктором Ковтун – ЦЕ ЦИНІЧНО!!!
    Саме він покриває суддівську МАФІЮ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.