Члени Хмельницької ОВК виставили за двері “піратку” Кострубську

Члени Хмельницької обласної виборчої комісії відмовилися зараховувати Наталію Кострубську (квота Партії піратів України) до діючих членів комісії.

Це сталося на сьогоднішньому вечірньому засіданні.

Голова комісії Костянтин Раац попросив Кострубську надати постанову ЦВК з мокрою печаткою про її призначення членом комісії за квотою Партії піратів України. У відповідь вона сказала, що має на руках відповідну постанову, але узяту з офіційного сайту ЦВК.

Це не влаштувало комісію, яка спочатку попросила Кострубську добровільно залишити засідання, а потім пригрозила примусовим видаленням із зали. В цей момент пані Наталія кудись зателефонувала, а потім парирувала, що у старому складі комісії, коли вона головувала, ніхто не вимагав пред’являти мокрих печаток.

Зі словами “Ви порушуєте виборчий закон”, Кострубська вийшла з приміщення.

Що цікаво: близько 19:00 25 жовтня з сайту ЦВК (розділ “Хмельницька обласна виборча комісія”) зникло прізвище “Кострубська”, а замість неї за квотою Партії піратів України відображається Ольга Копилковська.

1Нагадаємо, що раніше ЦВК змістила Наталію Кострубську. Їй члени обласної комісії закидають одноосібні дії, пов’язані з друком бюлетенів на місцевому підприємстві “Поліграфіст” та  коригування меж виборчих округів.

Хмельницький окружний адімінстративний суд визнав протиправними дії колишньої голови Хмельницької обласної виборчої комісії Наталії Кострубської щодо неправомірного внесення змін по межах територіальних виборчих округів для проведення виборів депутатів Хмельницької обласної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.