Хмельницький суд визнав дії екс-голови ОВК Кострубської протиправними

Хмельницький окружний адімінстративний суд визнав протиправними дії колишньої голови Хмельницької обласної виборчої комісії Наталії Кострубської (сьогодні вона діючий член комісії від Партії піратів України – НГП) щодо неправомірного внесення змін по межах територіальних виборчих округів для проведення виборів депутатів Хмельницької обласної ради.

Цю постанову, що є у розпорядженні “Незалежного громадського порталу”, суд виніс 24 жовтня за позовом обласної організації Аграрної партії України.

1

2

3

4

Суд з’ясував, що Коострубська, будучи головою ОВК, одноосібно внесла зміни меж округів “шляхом заміни окремих аркушів додатку до Постанови Хмельницької обласної виборчої комісії №8 від 19.09.2015 року, яка була подана до міського відділу виборців”.

Водночас суд відмовився визнавати дії Кострубської фактом грубого порушення виборчого законодавства.

Нагадаємо, що раніше ЦВК змістила Наталію Кострубську. Їй члени обласної комісії закидають одноосібні дії, пов’язані з друком бюлетенів на місцевому підприємстві “Поліграфіст” та  коригування меж виборчих округів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.