Мінрегіонбуд знову познущався, нагородивши громади Хмельниччини, яким не дав обіцяних грошей (Уточнено)

Віньковецька районна рада отримала спеціальну відзнаку у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування».

Це стало відомо під час підсумкової конференція та церемонії нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році у Києві, повідомляє сайт Хмельницької облради.

Віньковецька районна рада отримала Диплом «Спеціальна відзнака» конкурсу за практику «Створення умов для функціонування спільного комунального підприємства «Шляхрембуд» Віньковецького району Хмельницької області як однієї із форм співробітництва територіальних громад» за темою «Співробітництво громад: практичні результати і вигоди».

На думку організаторів такий проект є, по-перше перспективним, а по-друге – зразковим прикладом того якими мають бути інвестиційні проекти, що безпосередньо спрямовані на регіональний розвиток.

«Прикро, що він не підтриманий відповідною регіональною комісією при обласній державній адміністрації, через вину якої не отримав фінансової підтримки у 2015 році за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку, але така практика варта неабиякої уваги, яку сьогодні по-праву отримують ті, хто втілював її в життя», – заявив експерт Ради Європи І.Абрам’юк.

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода привітав переможців і відзначив надзвичайну важливість для розвитку країни представлених на конкурсі робіт.

«Конкурс дає можливість активізувати роботу органів місцевого самоврядування, спрямувати свій потенціал на пошук ефективних інноваційних рішень у різних сферах своєї відповідальності», – сказав він.

Як писав НГП, 12 сільських рад Віньковецького району розраховували одержати понад 5 млн. грн з державного бюджету у рамках співробітництва територіальних громад.

Згідно з розподілом, передбачається формула фінансування 90 на 10: левову частину дає держава, а 10% шукають місцеві бюджети.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.