Реставрація хмельницького комунального кінотеатру імені Шевченка обійдеться бюджету 3,1 млн. грн

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів за результатами тендера 19 жовтня уклало угоду з ПФ “Діта” (Хмельницький) на реставрацію приміщення кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка на вул. Проскурівській, 40 у Хмельницькому.

Фото НГП

Фото НГП

Загальна вартість угоди становить 3 млн. 150 тис. грн, про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця цього року мають перекрити дах кінотеатру, поміняти вікна, змінити систему опалення та провести інші роботи.

Єдиним конкурентом на торгах виступило мале приватне підприємство “Гермес-С” (Дунаєвецький район), яке запропонувало ціну вищу на 0,6%.

Як писав НГП, на одній з сесій міської ради у липні 2015 року депутати виділили 3,7 млн. грн на реконструкцію комунального кінотеатру. Начальник фінансового управління Наталія Степанова вважає, що після реконструкції комунальний кінотеатр зможе конкурувати з “Мультиплексом”.

Довідка НГП. Наприкінці 2012 року Хмельницька міська рада оголосила  інвестиційний конкурс “Реконструкція кінотеатру імені Т.Г.Шевченка у Палац культури та кіно та будівництво нежитлового приміщення у підземному просторі під кінотеатром”.

Орієнтовна вартість реалізації інвестиційного проекту становила 40-45 млн. грн.

У січні 2013 року мерія відрапортувала про те, що конкурс провалися. Претендентами виступили ПП “Гамма-М” (м.Хмельницький) та ТОВ “Юкрейніан Дівелопмент Сервіс” (м.Київ). За даними секретаря конкурсної комісії, заступника начальника відділу інвестицій та енергозбереження департаменту економіки Оксани Самолюк, охочі інвестори не мали досвіду реалізації масштабних проектів, не займаються будівельною діяльністю та наявність власних коштів, що відображено в фінансовому звіті, не забезпечить реалізацію проекту.

Пізніше колишній заступник міського голови Іван Прокопець заявив, що кінотеатр імені Тараса Шевченка нині є непривабливим об’ктом для інвестицій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.