Чернилевського виключили з ВО “Батьківщина”

Виконуючого обов’язки міського голови Хмельницького і секретаря ради Костянтина Чернилевського виключили з ВО “Батьківщина”.

Таке рішення ухвалило 12 жовтня міське партійне бюро.

Як зазначив голова міської «Батьківщини» Лев Бірюк, чинне законодавство вимагає зупинення партійного членства для суддів, працівників прокуратури, військовослужбовців тощо, а призупинення взагалі не передбачено ні законодавством, ні Статутом партії.

Також Бірюк вважає, що самовисуненням в мери Чернилевський “грубо порушує Статут ВО «Батьківщина», що унеможливлює його перебування в партії та в бюро Хмельницької міської партійної організації”.

Таким чином в.о мера Хмельницького виключили з партії Тимошенко за порушення статті 5.2.3. Статуту.

Як писав НГП, наприкінці вересня Чернилевський написав заяву про припинення членства в “Батьківщині”, бо “у виборчі списках не включили активних революціонерів”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Тимошенко со своей”Батькивщиной” забрехалась,где новые молодые кадры?-это Лукашук и Бирюк? Эти своё уже сделали,большое спасибо за труд и на заслуженный отдых!! Вот этими кандидатами и понижается рейтинг и доверие….

  2. Cвоё уже сделали? Еще не все! Еще делать и делать, делить и делить. Пофиг рейтинг…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.