В.о мера Хмельницького припиняє членство в “Батьківщині”, бо “у виборчі списках не включили активних революціонерів”

Виконувач обов’язків міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський припиняє членство у партії ВО “Батьківщина”.

Копію заяви він надав “Незалежному громадському порталу”.

“У зв’язку з незгодою з ситуацією, яка склалась в Хмельницькій міській партійній організації  ВО “Батьківщина” з приводу висунення кандидатів до Хмельницької міської ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня, не включенням у список активних учасників Революції Гідності, учасників АТО, волонтерів, представників ГО “Молода Батьківщина”…, прошу призупинити моє членство”, – йдеться у заяві Чернилевського.

6T4vZuY3ISc

В.о мера також додав, що за списками “Батьківщини” йдеть не члени партії, а “люди, які невідомі партійному активу та які не брали жодної участі у партійному житті”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А за ним підуть і інші

  2. Цинічний негідник прикривається словами про революцію. До останнього часу Чернилевський і Лукашук були одною партійною командою – поки приналежність до “Батьківщини” давала широкі можливості грабувати бюджети і громаду. Лукашуку на вищому рівні, Чернилевському на міському. І якби “Батьківщина” на посаду мера висунула не Лукашука, а його, то Чернилевський би і далі був вірним “Батьківщинівцем”, незважаючи на те, який безпрєдєл творила його партія в міській владі. Точніше, саме заради цього безпрєдєлу він би залишався у “Батьківщині”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.