За півтора року на Хмельниччині вартість скрапленого газу у балонах зросла на 100 гривень

Забезпечення скрапленим газом споживачів Хмельницької області відновлюється з другої половини жовтня. Після майже піврічної відсутності балонного газу, 24 вересня у Києві відбувся спеціалізований аукціон.

Про це пише сайт “Бізнес область”.

Однак, закупівельна вартість зрідженого газу зросла у 2,5 разів. Так, вартість балона об’ємом 50 л або 21 кг тепер становить 271 грн.

Як відомо, з квітня цього року спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для населення не відбувалися. Через це понад 100 тис. сімей Хмельниччини залишилися без такого вкрай необхідного енергоносія. Зокрема, найбільш гостро це відчули на собі мешканці малогазифікованих районів: Летичівського, Полонського, Кам’янець-Подільського, Ізяславського.

«На аукціоні ПАТ «Хмельницькгаз» придбав 210 тонн скрапленого газу. Цього ресурсу має вистачити на жовтень. Тому, в свою чергу, ми й надалі робитимемо все від нас залежне, щоб забезпечити енергоносієм наших споживачів, особливо напередодні зимового періоду», – сказав головний інженер компанії Олександр Лоб.

Як писав НГП, ще у квітні 2014 року ПАТ «Хмельницькгаз» прогнозував зростання цін на газ у балонах на 50%. Тоді ціна балона становила 172 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.