Балони зі скрапленим газом для населення зростуть на 50% – “Хмельницькгаз”

ПАТ «Хмельницькгаз» найближчим часом буде вимушене призупинити забезпечення споживачів Хмельницької області скрапленим газом за пільговими цінами.

Відповідну заяву газового монополіста поширила фахівець із зв’язків з громадськістю Леся Андрейко.

Через відсутність державних спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення, його вартість може зрости з 172 грн. до 350 грн. за один балон газу.

У “Хмельницькгазі” заявили, що вже більше двох місяців не проводяться спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення. Наразі через перебої з його постачанням ПАТ «Хмельницькгаз» має ресурс для забезпечення споживачів всього на кілька днів. Через це можуть постраждати більше 100 тисяч сімей області.

Щоб не допустити ще більшого росту напруги в суспільстві, ПАТ «Хмельницькгаз» звернулося з листами до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана, голови Хмельницької обласної адміністрації Леоніда Пруса з проханням якнайшвидше вирішити питання з проведення спеціалізованого аукціону з продажу скрапленого газу для комунально – побутового споживання.

“Наше підприємство занепокоєне ситуацією, що склалась з відсутністю аукціонів по реалізації скрапленого газу для потреб населення, адже ресурс енергоносія у нас майже відсутній. Тому виникає загроза повного припинення забезпечення балонним газом подолян, а це – більше 100 тисяч сімей. Зокрема, без балонного газу залишаться сільські мешканці у найменш газифікованих районах області: Летичівському, Кам’янець – Подільському, Ізяславському, Новоушицькому, а це понад 10 тисяч споживачів у кожному з них”, – наголосив голова правління компанії Михайло Юрченко.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Вже Курченка нема , Стоматолога нема – хто наживається на скрпленому газі ? Чи згадані “господа” – стрілочники ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.