ВО “Батьківщина” просить ЦВК надати правову оцінку діям членів Кам’янець-Подільської ТВК

Хмельницька обласна партійна організація  ВО «Батьківщина» вимагає негайного втручання ЦВК у ситуацію і правової оцінки діям членів Кам’янець-Подільської ТВК.

Таку заяву поширив керівник обласної “Батьківщини” Валентин Савченко.

У заяві наголошується, що Кам’янець-Подільська міська виборча комісія повинна негайно припинити штучне блокування реєстрації кандидатів від «Батьківщини» до міської ради, зареєструвати їх та внести відповідні дані про кандидатів до міської ради до виборчого бюлетня.

Поки тривав розгляд судової справи,  відбулося засідання і  кам`янецького тервиборчкому, на якому розглядалося питання щодо  змісту виборчих бюлетнів.

Представник партії ВО «Батьківщина»  у ТВК  Сергій  Трасіух перед початком засідання проінформував членів тервиборчкому про судовий процес у Вінниці, де рішення, до речі, приймаються на користь кандидатів від ВО «Батьківщина» (справа розглядається по кожному кандидату виборчого списку окремо), і просив перенести засідання тервиборчкому до моменту прийняття  судового рішення.

Однак члени ТВК  все ж  провели своє засідання з єдиним питанням порядку денного і затвердили виборчий бюлетень без  ВО «Батьківщина», тобто –  не чекаючи  рішення суду, до якого самі ж і  звернулися.

“Усі ці дії яскраво свідчать – тервиборчком  має намір в будь-який спосіб не допустити  кам’янецьких «батьківщинівців»  до виборів у міську раду”, – вважають в обласній парторганізації.

Як писав НГП, стосовно ВО «Батьківщина», «Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю» та двох «герегівців», члени МВК вирішили оскаржити рішення Хмельницького окружного адміністративного суду. Причина у всіх ідентична – неправильно заповненні автобіографії.   

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.