Земельний фактор стримував сільські ради об’єднуватися з містами – перший заступник голови облради

Перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський вважає, що фактор користування землею стримував сільські ради активніше об’єднуватися з містами.

Про це він сказав в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Хмельницький першим виявив бажання доєднати до себе суміжні сільські ради. Натомість ішов паралельний процес з об’єднання, який ініціювали наближені до Хмельницького сільські ради. З одного боку, сільські громади усвідомлюють важливість і цінність користування різними послугами, які вони отримують в обласному центрі. З іншого – існує вочевидь боязнь втрати контролю над роздачею природних ресурсів, передусім землі. Тому діалог має бути продовженим”, – зазначив він.

“Точно за таким самим принципом провалив об’єднання Кам’янець-Подільський. Навколишні сільські ради є самодостатніми у вирішенні сьогоднішніх проблем, тому й не поспішають до об’єднання з містом. І у цьому випадку громади мають продовжити спілкування”, – додав Адамський.

Як відомо, на Хмельниччині утворені 24 об’єднані територіальні громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.