Колектив Хмельницького психоневрологічного диспансеру отримав подяку за волонтерську діяльність

Колектив Хмельницького психоневрологічного диспансеру отримав подяку за волонтерську діяльність від 90 окремого аеромобільного батальйону ЗСУ.

podyaka

Особовий склад частини щиро вдячний хмельницьким волонтерам за підтримку, яка є дуже актуальною для українських військових.

«Наш колектив активно долучився до громадсько-політичних процесів, що проходять у країні практично з часів Революції Гідності» – розповідає головний лікар диспансеру Лілія Степанівна Брухнова.

«Події, які сколихнули всю державу, безсумнівно, накладали відбиток й на психічний стан людей. Тому ми неодноразово у різних ЗМІ розповідали про симптоматику стресових ситуацій та як вирішувати цю проблему. Випустили відповідну брошуру».

«Далі була анексія Криму, події на сході країни. Колектив нашого диспансеру долучився до волонтерської допомоги нашим військовим з самого початку військових дій. Купували та передавали медикаменти, усе саме необхідне. Тому подяка бійців 90 окремого аеромобільного батальйону ЗСУ для нас надзвичайно важлива» – зазначає Лілія Степанівна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.