У Хмельницькому партія “Рідне місто” висунула кандидатом до міськради тезку Коліщака

На вибори до міської ради міський осередок партії «Рідне місто» висунув тезку відомого у Хмельницькому політика, засновника громадської організації «Рідне місто».

Як повідомляє сайт ГМ “Опора”, Віктор Коліщак – знаний у місті політик, колишній конкурент нардепа Сергія Лабазюка в одномандатному окрузі №188 на виборах до Верховної Ради, а також засновник громадської організації «Рідне місто». Донедавна його вважали ще й потенційним кандидатом на посаду міського голови Хмельницького.

Проте 16 вересня у місцевому Інтернет-виданні “Незалежний громадський портал” було опубліковано інтерв’ю з Віктором Коліщаком, у якому, зокрема, йшлося, що він не балотуватиметься на посаду міського голови, оскільки «згідно з реформою децентралізації, у 2017 році очікуються нові місцеві вибори в об’єднані територіальні громади». Крім того, політик розповів про призупинення діяльності обласної організації партії «Рідне місто» (28 серпня 2015 р. син Віктора Коліщака Віталій склав повноваження голови обласного осередку. – Прим.).

Фото ГМ "Опора"

Фото ГМ “Опора”

Але виявилось, що у місцевих виборах Віктор Коліщак таки візьме участь. Однак не відомий в Хмельницькому політик, прізвище якого асоціюється у хмельничан з «Рідним містом», а його тезка. Про це стало відомо 29 вересня під час зборів міської організації партії «Рідне місто» з висування кандидатів до Хмельницької міської ради, на яких побував і представник ОПОРИ.

На засіданні були присутні троє членів партії. За словами головуючого, цього було достатньо для кворуму. Під час зборів затвердили список з п’яти кандидатів у депутати міської ради (при 42+1 можливих), серед яких і Коліщак. Після закінчення засідання на запитання журналіста «Точки ОПОРИ», чому так мало кандидатів, головуючий відповів: «А навіщо більше?».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Підлість деяких політиків просто вражає. Прикро, що брендом “Рідне місто”, під яким Коліщак зробив стільки добрих справ, тепер можуть користуватися різні політичні приблуди

  2. Я, як член “Рідного міста”, просто обурена тим, що мене навіть не запросили на збори. І обзвонивши своїх друзів, котрі також є членами партії, я взнала що їх також не було запрошено!!! І взагалі, як мені відомо, в “Рідному місті” налічується приблизно 57 членів партії!! А були присутніми 3! Це навіть не половина, яка необхідна для кворуму! Не розумію, як взагалі так можна чинити…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.