Транспортний колапс у подарунок на День міста

Замість того щоб на День міста їздити безкоштовно, маршрутки у Хмельницькому не їздять взагалі, а якщо їздять, то часто відмовляються брати стоячих пасажирів. В обідній час від зупинки біля Плази за 20 хвилин не приїхало жодної маршрутки, що їде на проспект Миру.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Люди обурені: у День міста їх позбавили можливості нормально пересуватись по місту. Тролейбуси часто переповнені, а маршртку не дочекаєшся.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

В.о голови асоціації перевізників Олександр Мішин, що у четвер від імені всіх перевізників міста зробив заяву про безкоштовні перевезення, сьогодні запевняє, що на маршрти виїхало більше транспортних одиниць, ніж у звичайний вихідний день. Те, що водії відмовляються брати стоячих пасажирів пояснює попередженням від ДАІ.

“Зрозумійте – водії між трьох вогнів: їх може оштрафувати ДАІ, пасажири можуть бути не задоволені, та ще й влада не дає нормально працювати. Сьогодні було попередження від ДАІ, може тому хлопці бояться брати стоячих”, – розповідає Мішин.

В обласному управлінні ДАІ заявили, що сьогодні ніяких додаткових заходів не проводиться. У зв’язку з Днем міста у міліції і так достатньо роботи.

“Щодо маршруток сьогодні працюємо в звичайному режимі, при потребі складаємо протоколи як зазвичай. Ніяких рейдів не заплановано. Ввечері будемо пильно стежити за дорогами – зазвичай в такі святкові дні багато не тверезих за кермом”,- повідомив НГП прес-секретар обласного ДАІ Андрій Лужняк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Бреше Мішин!Мої діти на роботу їхали на таксі!

  2. перевозчики обнаглели, надо чтобы транспорт весь был коммунальный, как в Европе. пусть меньше платят хозяевам барыгам тогда и цены будут менше

  3. Сьогодні було не свято міста ,а знущання з містян.На всіх зупинках була величезна кількість людей ,а транспорту ніякого.І не треба брехати про те ,що маршруток було досить і що вони просто не брали стоячих.І тролейбусів і маршруток було мізерна кількість і вони були такі переповнені ,як діжки з оселедцем.Нервувались і перевізники і пасажири. Влада в черговий раз показала свою нездатність організувати щось путнє без дешевого піару. Так звані бесплатні перевезення на честь “Дня міста” обійшлись багатьом містянам в багато разів дорожче.

  4. Мандзій показує Чернелевському хто в місті газда!

  5. пришлось тормозить машину, я даже такси вызвать не могла – не было свободных машин. Подарочек боком вылез всем. На остановке люди были ужасно злые…

  6. Наглота вилізла на голову. Буде сильний господар, зробить так як в казці про золоту рибку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.