ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Нова соціальна аптека з`явилась на Хмельниччині. На базі Летичівської ЦРА №14 відкрили соціальний аптечний пункт. Заклад повністю забезпечений усіма медикаментами. В роздрібну ціну лікарських засобів вітчизняного виробництва закладено націнку в розмірі не більше 10% до оптової ціни.

З початку року населення Хмельниччини зменшилось на більше як 3 тисячі. На 1 серпня чисельність населення краю становила близько мільйона трьохсот тисяч осіб. Упродовж січня-липня цього року ця цифра зменшилась на 3130 осіб.

Зменшення чисельності населення області відбулось за рахунок природного скорочення на 4236 осіб, що на 949 осіб більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас у містах Нетішині, Старокостянтинові, Славуті та Хмельницькому зафіксовано приріст населення.

Протягом січня–липня на Хмельниччині народилось 8176 дітей. Рівень народжуваності скоротився із 11,4 особи на 1000 наявного населення в січні–липні минулого року до 10,8 – в січні–липні поточного року.

Тіло учасника АТО з Теофіпольського району знайшли на київському вокзалі. Уродженець Теофіпольщини, військовослужбовець 28-ї окремої механізованої бригади Василь Трофимчук помер не на війні, де був водієм БТРа, а у Києві, на залізничному вокзалі. 20 вересня боєць їхав із Лисичанська у Старичі: там дислокується його підрозділ. За висновком медиків, 38-річний чоловік помер від серцевої недостатності.

Як повідомили у Теофіпольській райдержадміністрації, поховали Василя Трофимчука 23 вересня в рідному селі Новоіванівка. Додому його привезли волонтери.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.