У Хмельницькому хочуть забудувати один з двох муніципальних стадіонів?

У Хмельницькому мікрорайоні Гречани підприємці хочуть забудувати частину стадіону “Локомотив”. На сполох б’ють не тільки мешканці навколишніх будинків та спортсмени, що там тренуються, а й юристи.

IMG_9560[1]

Зараз від стадіону “Локомотив” вже “відтяли” близько 300 квадратних метрів землі вздовж вулиці Курчатова, перед тим викорчувавши багатолітні дерева та кущі. З липня цього року на території стадіону побудували торгівельний ряд на декілька кіосків. Таким чином бігова доріжка навколо футбольного поля втратила одну з чотирьох сторін. Станом на сьогодні на  вже підготували землю під другу чергу забудови – там вже виритий котлован.

Голова комітету з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму при міській раді Павло Ходецький заявляє, що стадіон – це земля рекреаційного призначення, на якій будівництво заборонено.

За стадіон заступився кандидат на посаду міського голови від партії “Українське об`єднання патріотів – УКРОП” Дмитро Йовдій. Він стверджує, що жодних дозвільних документів на встановлення торгівельних павільйонів ніхто не бачив.

IMG_9555[1]

“Підприємець Віктор Пенкаль стверджує, що будівництво узгоджено і все прекрасно. Є рішення міської ради від грудня 2014 року, яким надано дозвіл на будівництво, проте про межі цього будівництва точно не відомо”, – наголошує Дмитро Йовдій.

Також він стверджує, що це будівництво порушує норми законів про містобудування, благоустрій, земельний кодекс, а також Закон України про місцеве самоврядування.

Окрім того адвокату вдалось дізнатись, що державна екологічна інспекція дала дозвіл на знесення п’яти аварійних дерев, хоча насправді було знесено вісім багаторічних тополь. За збігом обставин, аварійними виявились ті дерева, що заважали будівництву торгового ряду.

Мешканці навколишніх будинків та небайдужі містяни вже декілька разів проводили мітинги на захист стадіону. На сьогодні ініціативна група під керівництвом Дмитра Йовдія вже подала позивну заяву до Хмельницького окружного адміністративного суду з вимогою скасування дозволу на будівництво цих павільйонів.

Адвокат стверджує, що для нього це питання принципове. Він сам у дитинстві займався футболом на стадіоні “Локомотив” і відстояти спортивний майданчик для мешканцівміста – це його громадський обов’язок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.