Хабарницю Данілову судитимуть заочно

Прокуратурою Хмельницької області спрямовано до суду обвинувальний акт щодо колишнього керівника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрацій за ч. 3 ст. 368 КК України – «одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій, з використанням службового становища», а також її пособника – працівника цього ж відділу, за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Також, враховуючи те, що колишнього посадовеця оголошено в міжнародний розшук, на підставі статей 297¹ – 2975 КПК України, Хмельницький міськрайонний суд своєю ухвалою задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування, погоджене з прокурором, та надав дозвіл на спеціальне досудове розслідування.

Таким чином, стосовно обвинуваченої розпочато процедуру заочного засудження за інкримінований їй злочин.

Як писав НГП, 10 березня 2015 року оперативними підрозділами управлінь СБУ та МВСУ в області викрито начальника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрацій у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Керівник зазначеного відділу вимагала від директора приватного підприємства 50 тис. грн за сприяння у перерахунку коштів, які відділ заборгував підприємству за виконані роботи із реконструкції встановлення твердопаливних котлів у сільських школах.

Після повідомлення підозри колишньому начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з умовою внесення 45 тисяч гривень застави. Сплативши цю суму, вона залишила місце свого проживання з метою ухилення від кримінальної відповідальності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.