Через два тижні у Кам’янці-Подільському може з’явитись дефіцит питної води

На 23 вересня рівень води в річці Дністер біля Кам’янця-Подільського знизився на 6-7 метрів. Якщо й надалі буде посуха та ГЕС «скидатиме» воду, то через два тижні в місті не вистачатиме питної води для постачання населенню.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

За словами гендиректора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, за добу рівень води падає на 5 сантиметрів. Занепокоєні ситуацією в місті і Державному агентстві водних ресурсів. Одними з головних причин зменшення рівня води називають сильну засуху та значне замулення Дністра.

Для того, щоб уникнути критичної ситуації з питною водою генеральний директор комунального підприємства пропонує найняти водолазів для очищення намулу, якого вже зібралось близько 2-3 тисяч тонн.

Запросити для цієї роботи пропонується спеціалістів з Новодністровської ГЕС, адже у них великий досвід для проведення таких небезпечних для життя робіт. Для цього потрібно виділити з міського бюджету близько 100 тис. гривень.

Також за словами Валерія Гордійчука, варто придбати нові труби та насоси для запуску ще трьох скважин. Це обійдеться місту в 250-300 тисяч гривень.

Михайло Сімашкевич дав розпорядження для проведення негайних перемовин з представниками Новодністровської ГЕС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.