“Батьківщина” висунула Лукашука на посаду міського голови Хмельницького

Хмельницька міська партійна організація ВО “Батьківщина” висунула на посаду міського голови Хмельницького нардепа IV, V, VI, VII скликань Олега Лукашука.

Як повідомили “Незалежному громадському порталу” у прес-службі організації, це відбулося 22 вересня на партійній конференції.

Рішення було прийнято одностайно.

Крім цього, делегати конференції затвердили список депутатів міської ради від ВО “Батьківщина” на місцевих виборах-2015. “Батьківщинівців” очолив керівник міського партосередку Лев Бірюк.

Довідка НГП. Олег Лукашук народився 1 червня 1951 року у селі Рожична Шепетівського району Хмельницької області. У 1973 році закінчив факультет «Промислове і цивільне будівництво» Львівський політехнічний інститут за фахом інженер-будівельник. Пізніше також закінчив юридичний факультет Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Таки пану Бірюку вдалось перевернути все з ніг на голову.Панове члени міського осередку “Батьківщини” мені соромно за вас.Ви як стадо овець яке ведуть на бійню.Над нами буде сміятись вся Україна з т аким “мером” му-му

  2. вперед в Радянський Союз з новим мером Лукашуком-Брежневим

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.