Партія Гереги продовжує хизуватися передвиборною благодійністю – Опора

Партія Олександра Гереги «За конкретні справи» продовжує хизуватися передвиборною благодійністю. Цього разу інформацію про подарунки школярам розміщено на сторінці «За-Конкретні-Справи Білогірський-Район» у соціальній мережі ВКонтакті, повідомляє ГМ “ОПОРА”.

images-0_za_konkretni_spravu2-700x525

«З початком нового навчального року учні Сушовецької загальноосвітньої школи від Політичної партії «За конкретні справи» та народних депутатів України Олександра Гереги та Андрія Шиньковича отримали подарунки першачки отримали набір для малювання, зошити, а для класного кабінету нові меблі. Слова щирої подяки линуть і з вуст учнів, і вчителів, і батьків для народних обранців за турботу, розуміння та сприяння», йдеться в повідомленні.

Громадянська мережа ОПОРА вкотре нагадує потенційним кандидатам, що ЗУ «Про місцеві вибори» (ч. 4 ст. 60) забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Таким чином, після офіційної реєстрації кандидатів у сьогоднішній благодійності можуть вбачатися ознаки підкупу виборців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Організація “За конкретні справи” кожного року дарує нашим дітям коштовні подарунки. Минулого року здійснили реконструкцію спортзалу, подарували ком”ютер. Вони справді роблять корисні справи для людей. Хай інші політичні сили зроблять хоч десяту частину того, що робить Герега і теж цим “хизуються”

  2. А чому “організація” перетворилась у “партію”. Що заважає організації займатись благочинністю?

  3. Усі батьки першокласників НВО #2 м.Славута Хмельницька обл. надіялися на благодійну допомогу від партіі ,,за конкретні справи ,, .
    Але на превеликий жаль не отримали нічого.
    Дуже прикро .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.