Хмельницький “Спецкомунтранс” змінив основного постачальника, довірившись фірмі, яку пов’язували з Ядухою

Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтранс” за результатами тендера 17 вересня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) на поставку сітчастої огорожі загальною сумою 263,4 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2015 року переможець торгів має виготовити і реалізувати “Спецкомунтрансу” сітчасті огорожі для двох контейнерів – 4 од.; сітчасті огорожі для трьох контейнерів – 12 од.; сітчасті огорожі для чотирьох контейнерів – 12 од.

sitka

Конкурентами виступили два учасники: Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля Рембуд» (Хмельницький) з пропозицією 270,8 тис. грн і Фізична особа підприємець Бацуца Володимир Іванович – 265,5 тис. грн.

До речі, ФОП Бацуца до цього був ключовим продавцем сміттєвих контейнерів на сітчастих огорож для комунального підприємства. Так, у 2013 році ФОП Володимир Бацуца за 169,7 тис. грн поставив КП “Спецкомунтранс” 26 сітчастих огорож для сміттєвих контейнерів. У 2014 році за 207,8 тис. грн продав 144 контейнери для сміття.

За даними Єдиного державного реєстру, ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» з квітня 2014 року очолює Іван Прокопченко. До цього засновниками хмельницької фірми «Поділля-Інвест Сіті» виступали Олександр Ступніцький з Вінницької області та Сергій Миколайович Бицик з Рівного.

Людина на ім’я Сергій Миколайович Бицик відома як директор хмельницької фірми ТОВ «Версаль Груп», засновницями котрої є Людмила Бицик та Лідія Колеснік, зареєстрована за однією адресою з Андрієм Колесніком, керівником ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», що належить Хмельницькій ОДА.

За даними деяких місцевих ЗМІ, пана Ступніцкого вважали підставною особою екс-керівника Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.