Хмельницький: що обговорюють у соцмережах

Тема “Хмельницькі перевізники через суд відвоювали здорожчення проїзду у маршрутках і автобусах”. Хмельницький міськрайонний суд відмінив рішення виконавчого комітету від 10 вересня ц.р. про зниження вартості проїзду в маршрутних таксі і автобусах до лютневого рівня, яке було прийняте на вимогу Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Таким чином, з 17 вересня тарифи на проїзд у громадському транспорті Хмельницького знову збільшилися на 0,5 грн: з 2,5 грн до 3 грн – у автобусі та з 3 до 3,5 грн – у маршрутному таксі.

pr0

pr

pr2

pr3

pr4

pr5

pr6

pr7

pr8

Тема “50 метрів тверезості: у Хмельницькому хочуть заборонити продавати алкоголь не тільки біля шкіл, а й біля садочків”. Остаточне рішення прийматимуть депутати на сесії міської ради 23 вересня. Якщо заборона стосуватиметься тільки шкіл – вилучати алкоголь з вітрин доведеться 18 магазинам, якщо ж вирішать убезпечити від спиртних напоїв і дошкільнят – будуть змушені реорганізуватись більше 50 закладів торгівлі.

tv

tv2

tv3

tv4

tv6

tv5

Більше коментувань знайдете у соціальних спільнотах “Proskuriv (Хмельницький)“, “Хмельницький Life“, “Типовий Хмельницький”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.