У Кам’янець-Подільському районі на річці Дністер відкрито новозбудовану водолазно-рятувальну станцію

У селі Устя Кам’янець-Подільського району 18 вересня відбулося відкриття новозбудованої рятувальної станції для роботи водолазно-рятувального відділення №4 Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в області.

«Від закладення фундаменту до спорудження та оздоблення станції рятувальникам знадобилося лише два місяці. Наразі водолазно-рятувальна станція забезпечена всім необхідним обладнанням та технікою для рятування людей на воді – аероглісер, водолазні костюми, водолазні апарати «Аквалунг», засоби зв’язку, оперативний автомобіль «УАЗ» тощо”, – зазначив головний рятувальник області Едуард Братко.

IMG_1313

IMG_1105

Крім того, для працівників відділення створені всі умови для несення служби. На щоденне добове чергування будуть заступати три працівники – водолаз, водій-моторист та фельдшер-рятувальник. Загалом, загальний штат водолазної становить 10 осіб.

Довідка НГП. З початку року на водних об’єктах області загинуло 49 людей, з них одна дитина. На воді водолази ДСНС врятували 21 особу, з них 5 дітей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.