У Хмельницькому можуть відремонтувати школу мистецтв за гроші посольства Японії

На сесію Хмельницької міської ради, яка відбудеться 23 вересня, виноситься пропозиція подати заявку на отримання грантової допомоги на ремонт Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за адресою вул. Проскурівська 60\1.

У разі схвалення депутатами заявки дитяча школа може отримати грант від Японського посольства в Україні на термомодернізацію приміщення.

Безоплатна грантова допомога передбачатиме витрати на встановлення пластикових дверей та вікон. Якщо грант таки вдасться виграти, 80% коштів буде отримано від посольства Японії та 20% доведеться знайти у міському бюджеті.

Як пояснили НГП у відділі енергозбереження та інвестиційної політики міської ради, цей грант передбачає  подачу декількох комерційних пропозицій від різних підприємств, що готові виконати необхідні роботи.

За 250 кв.м вікон та 10 кв.м дверей готові поборотись троє претендентів з наступними розцінками: 420 тис. грн, 688 тис.грн та 707 тис.грн.

Представники японського посольства приїдуть до Хмельницького для того, щоб самостійно оглянути школу мистецтв і лише після того приставатимуть на одну з наданих комерційних пропозицій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.