Восени до призовної комісії викличуть 1700 кам’янчан

У жовтні-листопаді цього року для проходження служби в Збройних Силах України та інших формуваннях громадян планують викликати до призовної комісії 1700 кам’янчан.

Відповідне рішення «Про організацію в місті Кам’янці-Подільському призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України…» було затверджено на засіданні виконавчого комітету міської ради у п’ятницю.

Планується призвати чоловіків віком від 20 до 27 років та осіб офіцерського складу, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, пройшли повний курс військової підготовки за програмою офіцерів запасу і яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу.

Найбільше стурбував членів виконкому пункт 11.1відповідної постанови: «Забезпечити транспортом та паливно-мастильними матеріалами доставку призовників до обласного збірного пункту м. Хмельницький, відповідно до графіку».

Заступника військового комісара Вадима Жураковського просили сказати, скільки обласний військкомат виділив на транспортні послуги колегам з Кам’янця та який відсоток для перевезення призовників «лягає на плечі» міста, адже кошти на це потрібно виділяти з міського бюджету. Майор Жураковський не був готовий відповісти на ці запитання.

«В нас не передбачені такі видатки в бюджеті, необхідно буде шукати їх з інших джерел», – заявив міський голова Михайло Сімашкевич.

Також члени виконкому згадали, що ніхто фінансово не допомагав місту в організації відправлення бригад на будівництво захисних споруд на сході України. Лунали пропозиції, щоб обласний бюджет, який значно перевиконав дохідну частину, «поділився» з військовими.

Все ж таки після тривалого обговорення рішення «Про організацію в місті Кам’янці-Подільському призову громадян…» все ж було підтримано.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.