На час місцевих виборів фонд Лукашука призупиняє благодійну діяльність – Заява

Народний депутат кількох скликань і потенційний кандидад на посаду міського голови Хмельницького Олег Лукашук призупиняє благодійну діяльність.

“Як народний депутат, і нині, як президент благодійного фонду – я допомагаю тим, хто цього найбільше потребує – пенсіонерам, малозабезпеченим, учасникам АТО. Роблю це з 1998 року – відколи заснував благодійний фонд і відкрив свою громадську приймальню. Я це робитиму й надалі у міру своїх сил і можливостей, яку б посаду не обіймав”, – пояснив він.

1

“Проте, 5 вересня стартувала виборча кампанія місцевих виборів. Щоб не було жодних спекуляцій і надуманих звинувачень, офіційно заявляю – на період проведення місцевих виборів благодійний фонд «Святого Володимира»  припинив надання всіх видів допомоги”, – наголосив Лукашук.

Він зауважив: якщо від його імені під час виборчого процесу буде надаватися будь-яка допомога – це розцінюватиметься як провокація.

Водночас Лукашук пообіцяв, що після закінчення місцевих виборів благодійний фонд «Святого Володимира» відновить свою системну діяльність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.