Яценюк хотів вліпити Чернилевському догану за борги із зарплати бюджетникам

Глава Уряду Арсеній Яценюк хотів вліпити виконувачу обов’язків міського голови Хмельницького Костянтину Чернилевському догану за борги із зарплати бюджетникам.

“По відношенню до міських голів (Житомирської, Кіровоградської, Сумської, Хмельницької, Чернівецької і Чернігівської областей – НГП) Уряд не може вживати заходи дисциплінарного стягнення. Але тут вже виборці вживають «заходів дисциплінарного стягнення» і перед виборами кожному дадуть оцінку”, – сказав Прем’єр на нинішньому засіданні Уряду, пише Урядовий портал.

Крім того, Яценюк звернувся до мерів проблемних міст, серед яких Житомир, Кіровоград, Суми, Хмельницький та Чернівці, з проханням у найкоротші терміни погасити заборгованість із зарплати перед працівниками бюджетної сфери.

Разом з тим у коментарі НГП в.о. мера Костянтин Чернилевський спростував інформацію про зарплатні борги. За його словами, міський бюджет з початку року проводить індексацію заробітних плат бюджетників – всього майже 60 млн. грн до кінця року буде виділено з бюджету Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Головбухи управлінь ОСВІТИ щомісяця отримують премії, що у 4-5 разів(!) перевищують їх посадовий оклад.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.