Замість голови МВК в Кам’янці зарплату отримуватиме помічник нардепа

На платній основі уКам’янець-Подільській міській виборчій комісії працюватиме заступник голови Микола Харкавий, секретар комісії Оксана Тарнавська та «новенький» член комісії Тетяна Остафійчук. Голова виборчкому Руслан Ярема відмовився від зарплати, оскільки працює на роботі.

Відповідне рішення вчора на вечірньому засіданні одноголосно підтримали всі члени ТВК. Руслан Ярема охарактеризував свою протеже як досвідчену людину.

«У неї дуже великий досвід роботи: була членом комісії, головою окружної виборчої комісії, територіальної міської. Тож, кращої кандидатури я не бачу», – резюмував пан Ярема (квота Опозиційного блоку).

Цю ідею всі підтримали навіть без обговорення. До слова, Тетяна Остафійчук та Віталій Белінський лише вчора вперше прийшли на засідання і прийняли присягу.

Нагадаємо, що паніОстафійчук раніше відзначалася скандальністю. На парламетських виборах 2012 року вона очолила окружну виборчу комісію №193 від фракції Партії регіонів. Політичні опоненти закидали їй перешкоджання у виборчих перегонах.На дострокових виборах до Верховної Ради у 2014 році Тетяна Остафійчук видавала себе за журналіста, намагаючись впливати на ведення засідань місцевої виборчої комісії.

Крім цього, за інформацією «ОПОРИ»,  директор Кам’янець-Подільської ЗОШ № 6 Тетяна Остафійчук потрапила до «чорного списку», оприлюдненого громадськими активістами Євромайдану, яку підозрювали у фальсифікації попередніх виборів, прихильниця режиму ПР, організатор людей для участі в «антимайдані».

До речі, нові члени комісії Остафійчук та Белінський є помічниками-консультантами нардепа Володимира Мельниченка.

Другим питанням порядку денного було затвердження кількості територіальних виборчих округів, їх буде 36. Також незабаром на сайті Кам’янець-Подільської міської ради повинен з’явитись новий розділ про новини МВК.

Станом на 1 вересня 2015 року уКам’янці-Подільському проживає 72 тисячі 178 виборців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.