Привітання, компліменти та єврейський Новий рік: в Кам’янці-Подільському відбулась сесія міськради

На відміну від попередніх сесій Кам’янець-Подільської міської ради, сьогодні депутати працювали в атмосфері добра та привітань. Фактично кожен народний обранець під час виступів дякував депутатському корпусу, чиновникам та меценатам за зроблені гарні справи. Так, Микола Розбам близько 4-ох хвилин роздавав компліменти всім, кого знав. Навіть після закінчення виступу, з місця він згадав прізвище ще одного колеги і довго вибачався, що не назвав його біля мікрофону. Також він вирішив привітати всіх присутніх депутатів і з єврейським Новим роком – Рош-га-Шана.

«Хочу привітати вас з єврейським Новим роком. У євреїв кажуть так: дай Бог, щоб в цьому ж складі ми зустрілись в наступному році здоровими», – радісно сказав Микола Розбам. Естафету привітань підхопили майже всі наступні виступаючі.

Прозвітував депутатам про хід виконання ремонту доріг міста заступник міського голови Сергій Бабій. Цього року на ремонт з бюджету виділено понад 9,5 млн. грн., з них вже освоєно 7млн. 300 тисяч. Капітально відремонтовано 7,991 тис.кв.м. дорожнього покриття, поточний ремонт – 2,499 тис.кв.м., ямковий ремонт – 9,728 тис. «квадратів».

Також секретар міськради Анатолій Качуровський оголосив про свій вихід з фракції ВО «Батьківщина». Аналогічну заяву написав також Дмитро Новіков.

Заслухали депутати відповідь від Мінінфраструктури стосовно призначення нового залізничного сполучення Львів-Кам’янець-Подільський-Одеса. В Міністерстві повідомила, що наповненість на лінії буде 25-30%, тому доцільності створення такого маршруту в Києві не бачать.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.