ТОВ “Поділля промпостач” на 43,96 млн грн поставить тюремникам борошна і курячого м’яса

Державна пенітенціарна служба України 1-11 вересня за результатами тендерів уклала низку угод на постачання продуктів на 68,80 млн грн.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пишуть “Наші гроші”.

ТОВ «Поділля промпостач» отримає 43,96 млн грн за пшеничне борошно І ґатунку по 6,99 грн/кг та заморожене куряче м’ясо І категорії по 32,52 грн/кг.

При цьому ціни на придбані продукти відповідають їх вартості у роздрібних мережах, однак тюремники замовили харчі гуртовими партіями – 1,2 тис тонн борошна, понад тисячу тонн курятини, півтисячі тонн консервів.

Хмельницьке ТОВ «Поділля Промпостач» зареєстроване на Марину Ставську і Володимира Павенського.

Марина Ставська відома як співзасновниця севастопольського ТОВ «ВКП «Броксервіс». Підприємство регулярно вигравало Держрезерву і Аграрного фонду, де її конкурентами виступали фірми партнерів Ставської.

«Поділля Промпостач» зайшло у державні тендери у листопаді 2014 року, отримавши підряди Держрезерву і тюремників вже на 195,06 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Павенський бувший заступник начальника Хмельницького УМВС з громадської безпеки /2006/,був директором Наркевицького цукрозаводу.А Ставська цивільна дружина екс-генерала СБУ Андрія Кмета.Терміново потрібна інформація,хто за ними стоїть в Києві.Якщо хтось знає-пишіть

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.