ЦВК змінила двох заступників голів ТВК і ввела людину нардепа

Центральна виборча комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Про це зазначено у постанові №294 від 14 вересня.

Зокрема, проведено рокіровку двох заступників голів ТВК: у Шепетівській районній виборчій комісії на місце Ірини Мартинюк (квота політичної партії “Нова держава”) зайшла Тетяна Нюнько;  у Шепетівській міській виборчій комісії замість Олексія Раддаца  (квота політичної партії “Нова держава”) до комісії включено Надію Хацаюк.

Крім цього, відбулися зміни в Кам’янець-Подільській міській виборчій комісії. Партія “ВІДРОДЖЕННЯ” відмовилася від члена комісії Валентини Мельник і знайшла заміну в особі Віталія Белінського.

На дочасних виборах до ВР пан Белінський засвітися журналістом ТРК «ПодолянинТV» (Кам’янець-Подільський), щоправда, за словами директора ТРК Володимира Крушановського, відповідного посвідчень він йому не видавав.

На парламентських виборах-2012 Віталій Белінський працював членом окружної виборчої комісії №193 від партії “Руський блок”.

За даними сайту Верховної Ради, нині Віталій Белінський вважається помічником-консультантом народного депутата Володимира Мельниченка на громадських засадах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.