Партія «За конкретні справи» закликала хмельничан до примирення та порозуміння

Стабільність та розвиток – це основа якісних перетворень.  Про це йшлося у зверненні до громадськості Хмельницької області делегатів з’їзду політичної партії «За конкретні справи».

«Ми, делегати з’їзду політичної партії  “За конкретні справи” звертаємось до громадськості Хмельницької області із закликом до єдності та консолідації зусиль усіх не бадужих людей. Тих, хто вірить в світлий завтрашній день України і Хмельниччини зокрема. Тих, хто готовий своєю працею встановлювати мир та спокій, стабільність та розвиток, порядок та справедливість», – зачитала звернення один з лідерів партії Уляна Ткаченко.

MG_8051

Черговий з’їзд політичної сили відбувся у Хмельницькому 12 вересня. Участь у ньому взяли 376 делегатів з усього подільського краю та засновники політичної сили: народний депутат України Олександр Володимирович Герега,  співголова партії Галина Федорівна Герега та народний депутат України Андрій Васильович Шинькович.

Під час заходу усі делегати одноголосно прийняли рішення взяти участь у чергових виборах депутатів до місцевих рад, сільських, селищних та міських голів у жовтні цього року.

Маючи досвід роботи у керівних органах місцевої влади, до делегатів з’їзду звернулась співголова партії «За конкретні справи» Галина Федорівна Герега:

«Нове виборче законодавство ставить вимогу висуватись від політичної партії. І наша команда однодумців, до якої належить більшість із вас, дорогі друзі, поставила за мету об’єднати різних за своїм світоглядом лідерів, простих працьовитих людей, колишніх і

нинішніх керівників, підприємців та працівників бюджетної сфери, молодь та старше покоління – в єдину політичну силу. Але бренд “За конкретні справи” наповнився реальним змістом, і ми нічого іншого не хотіли, окрім того, щоб створити партію з назвою “За конкретні справи”. Створення політичної партії “За конкретні справи” – це можливість для усіх мешканців Хмельниччини стати одним цілим. Час вимагає від нас, хмельничан, єдності на засадах земляцтва, любові до Поділля, прагнення працювати заради майбутнього наших подільських дітей. Віримо, що результат нашої спільної роботи залежить виключно від щирості прагнень, відданості у праці та вірності курсу України на європейський вектор розвитку, демократичні цінності та верховенство права».

Багатотисячна команда організації “За конкретні справи” вважає, що примирення та порозуміння – це основа для позитивних перетворень. Численні жертви Революції Гідності, тисячі відданих життів, покалічених доль та спустошених душ війни на сході – це жахлива ціна, яку сплатив український народ за право бути вільним і самостійним, за право бути рівним серед країн світу, за можливість чути українську мову, українську пісню та поезію, бачити усміхнені обличчя українських дітей.

З поваги та світлої пам’яті до загиблих героїв, дбаючи за цілісність України представники політичної сили заявляють:

«Ніхто сьогодні не має права пропагувати насилля та ворожнечу. Порядок та спокій в містах та селах, в день і вночі має бути сповна встановлений. Суворе покарання за порушення порядку має забезпечуватись на засадах рівності усіх перед законом не залежно від колишніх заслуг, статусів чи посад. Застосування зброї на тій частині України, де немає війни, де мешкають мирні люди, має жорстко присікатись. Боротьба з корупцією та хабарництвом має починатись з публічного викриття та покарання злочинців. Чиновник, який вимагає хабар має назавжди залишитись у минулому».

Нове скликанням місцевих рад представники партії пов’язують з поверненням уваги з боку влади до вчительства, медичних та соціальних працівників, працівників культури.

Зростання економіки  області, розвиток підприємництва та виробництва, розбудова соціальної інфраструктури, розвиток спорту – це першочергові перетворення, які вкрай потрібні Хмельниччині і які для політичної сили «За конкретні справи» є пріоритетами в роботі.

Лідер партії «За конкретні справи», народний депутат України Олександр Герега, у своєму виступі перед делегатами області, які і є однодумцями політ сили, наголосив:

« Ми йдемо на вибори не через те, що ми хочемо керувати кимось або чимось, ми хочемо принести абсолютно інші стандарти та бачення розвитку нашого регіону. Конкретні справи –  це не лише наші меценатські бажання або бачення. Конкретні справи – це не байдужі люди в кожному районному центрі. Які мають залучати і інвесторів, і місцевих підприємців. Наше першочергове завдання – створити на Хмельниччині такий клімат, щоб інвестори хотіли йти до нас, щоб вони будували підприємства, які не лише надаватимуть робочі місця, а й наповнюватимуть місцеві бюджети».

Представники партії впевнені, що лише спільними зусиллями, об’єднавши всі можливості та досвід подоляни зможуть вивести свій край на гідний рівень. Отримавши після місцевих виборів представництво партії в органах місцевого самоврядування усіх рівнів рад, протягом найближчих 2 років команда політичної сили «За конкретні справи» доведе дієвість своїх методик та програм на Хмельниччині. І з 2018 року, на їхнє тверде переконання, є усі передумови, щоб саме хмельничани очолили початок докорінних перетворень в усій Україні.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.