Партія «Поруч» йде на вибори

Про це офіційно під час збору партії заявив її лідер Сергій Лабазюк.

Презентація політичної сили відбулося 13 вересня у приміщені обласної філармонії. Там, за словами нардепа зібрали лише перевірених не на словах а на ділі людей.

«Сьогодні ми зібралися тут аби оголосити – партія «Поруч» йде на вибори. Мені приємно, що сьогодні у цій залі присутні люди, з якими ми працюємо вже не перший рік і котрі знають принципи нашої роботи не на словах, а на ділі», – зазначив у своїй промові Сергій Лабазюк

У залі цього дня було присутньо понад 600 людей, це як кандидати так і активісти політичної партії.

4444

«Я знаю, що Сергій Лабазюк та його команда, це ті люди, котрі виконують обіцянки. І така робота триває не лише в залежності від виборів, а постійно. Мені приємно, що Сергій Лабазюк є не лише активним на своєму окрузі, а й у Верховній Раді, саме ним був зініційований законопроект про мораторій на закриття шкіл, та багато інших соціальних законів. Я постійно його бачу на засіданнях Ради, він дійсно депутат від народу. І я переконана, що ця партія буде працювати також на благо людей», – зазначила Надія Задорожна, директор Богдановеціької ЗОШ І – ІІІ ст.

«Я особисто вдячний Сергію Лабазюку за свого сина та онука, він допоміг їх зібрати коли ті були у зоні АТО, я передаю велике вітання від матерів воїнів, ми усі вам дякуємо. Якби уся влада була такою як ви, то ми б жили краще», – зазначив Віктор Тащук.

Під час заходу народний депутат розповів про основні засади новоствореної політичної партії та про принципи їх роботи.

«Сьогодні ми усі маємо зрозуміти, що часи в нашій країна не легкі, і нові люди які мають прийти до влади повинні бути дійсно господарниками та активними діячами у себе на батьківщині, люди які завтра розбудовуватимуть та примножуватимуть здобутки держави. Отож до роботи!», – додав після виступаючих парламентар.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Вчора Лобазюк голосувас у Верховній Раді за закон 16, що б нас розстрілювали на Майдані, а завтра коми його однопартійцці пройдуть у владу на місцях, і поноваження після реформи у них збільшаться, за що ВОНИ БУДУТЬ ГОЛОСУ;ВАТИ коли їх “кукловод” Лобазюк дав добро на розсріл Майдану. ПОДУМАЙТЕ ЗА КОГО БУДЕТЕ ГОЛОСУВАТИ .

  2. ті, хто в РАді 16 січня проголосував “за” не мають морального права представляти народ!

  3. Lee and Zhou agree that once bitcoin regains the $10,000 level, it will be “fast and furious” to $20,000. From there, it’s seemingly to the moon. From there, it’s seemingly to the moon. The post If Bitcoin Hits This Key Level, It’s Going to Make a Run for $40K: Tom Lee appeared first on CCN Markets
    ethereum pool

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.