ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Герега розширяє бізнес: до будівельних супермаркетів додадуться спортивні. “Епіцентр К” підписав ліцензійний договір про партнерство зі світовим лідером спортивного рітейлу Intersport International Corporation і буде ексклюзивно представляти його продукцію в Україні.

За словами засновника “Епіцентру” мільйонера і нардепа з Хмельниччини Олександра Гереги, компанія планує за три роки відкрити в Україні 40-50 магазинів.

У Хмельницькому визначили володаря Кубка України з регбі-7. Цього вікенду у фіналі Кубка України зійшлися хмельницький клуб «Еволюшн Севенс» та харківський «Олімп». Діючому чемпіону країни – «Олімпу» вдалося виграти у хмельничан і разом із перемогою здобути Кубок України з регбі-7.

У протистоянні за бронзові нагороди Кубка одеський «Лідерс» впевнено з рахунком 47:0 переміг київський «Ребелс».

Хмельницький борець здобув ліцензію на Олімпіаду-2016. Хмельничанин Павло Олійник у першій сутичці в ваговій категорії до 97 кілограмів поступився з невеликим розривом у першій сутичці майбутньому чемпіону, господарю килима Келі Снайдеру. Проте у втішних сутичках він не віддав суперникам жодного балу і переміг сперше поляка Радослава Барана, а потім багаторазового призера Панамериканських Ігор та чемпіонатів Діаса Роберті.

У бронзовому фіналі Павла було не зупинити, іранець Абас Тахан намагався чинити опір, та українець був сильнішим. Отож, хмельничанин став бронзовим призером чемпіонату та світу, а також отримав ліцензію на Олімпіаду-2016.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.