У Хмельницькому візьмуться за стихійну рекламу?

На вчорашньому засіданні виконавчого комітету вирішили спробувати очистити місто від дрібної хаотичної реклами. Проект представив підприємець з Тернополя Олег Нитка. За його словами, подібна система вже декілька років працює у його місті і результатом задоволені всі: і містяни, і підприємці.

“За три роки нам вдалось повністю очистити Тернопіль від хаотичної реклами: наліпок на стовпах, наліпок на фасадах, взагалі будь-яких наліпок. Нам навіть вдалось позбутись афіш заїжджих гастролерів. Цей механізм працює”, – запевнив Олег Нитка.

Головною причиною появи і хаотичного поширення реклами підприємець вважає брак місць, де оголошення можна розмістити легально та відсутність альтернативних способів анонсувати подію. Також суттєвою проблемою для міста є подальше очищення фасадів та стовпів від стихійних рекламних оголошень та відсутність системи покарань за розміщення оголошень у не встановлених місцях.

Олег Нитка пропонує поставити у місті рекламні тумби нового зразка та запустити на деяких зупинках громадське радіо. Витрати візьме на себе його підприємство.

1

У виконкомі ініціативу підприємця вислухали з зацікавленням, проте вирішили вивчити пропозицію більш ретельно. Буде створено комісію з фахівців галузі архітектури, благоустрою міста та екології, які дослідять деталі проекту та його реалізацію в інших містах та вирішать чи потрібні місту такі заходи.

2

Такий ж проект по очищенню міста від реклами вже працює у Тернополі, Одесі та Чернівцях. Незабаром планується запуск у Львові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.