Досить продавати нашу неньку УКРАЇНУ за політичні рейтинги

333

В черговий раз Україна показує світовій спільноті своїми діями, що готова виконувати та виконує Мінські домовленості не зважаючи на терористів невизнаних республік та агресію Росії. Кроки, які робить Україна ставить нашого ворога (Росію) в незручне становище перед цивілізованими демократичними країнами та змушує їх не послабляти та впроваджувати проти нього нові економічні санкції.

Емоції у Верховній Раді деяких політичних партій показали незрілість та наразі нездатність приймати важкі та нестандартні рішення. По великому рахунку це показало готовність до зради національних інтересів заради перемоги в місцевих виборах.

Ні в якому разі дії Опозиційного блоку щодо голосування не вато розцінювати як підтримку за зміни до Конституції України. Це простий хід, який був розрахований на розкол та руйнування парламентської коаліції зважаючи на те що їхні голоси не були вирішальними.

Я вважаю доречними слова Президента щодо відповідальності за трагедію під стінами Верховної Ради не тільки прямих виконавців  – учасників мітингу, але й причетних до організації теракту та постачання зброї.

Радикальна партія, Правий сектор, Укроп та Свобода мають понести не тільки юридичну а й політичну відповідальність – ці  партії закликали людей на пікети та брехали щодо змін до Конституції підбурюючи людей.

Стаття 18 перехідних положень Конституції не є конституційною нормою, а лише посиланням на тимчасовий закон про особливий режим самоврядування. Ця стаття не містить точних характеристик особливого режиму самоврядування. Префекти мають право поставити питання розпуску місцевих рад лише у випадку, якщо такі рішення загрожують суверенітету країни, тобто мають сепаратистський характер. Рішення про розпуск місцевої ради приймають не префекти, а Верховна Рада на підставі висновку Конституційного суду.

Префекти не мають права подавати, або затверджувати бюджет.

Конституція МОЖЕ прийматися навіть, коли де-факто, йде війна. В таких само умова були проведені вибори і обрані народні депутати у 2014 році і як не дивно – ніхто з теперішніх депутатів не піднімає це питання бо вони вважають що вибори саме в цей момент для країни були необхідні, я вважаю що досить де-яким депутатам займатися популізмом та продавати нашу НЕНЬКУ УКРАЇНУ за політичні рейтинги.

 

Богдан Власюк

 Голова ГО ” Хмельницького обласного об’єднання миротворців України”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.