Кандидатів у мери спонукатимуть дбати про енергозбереження через підписання меморандуму

Сьогодні активісти Хмельницького молодіжного клубу розвитку провели круглий стіл, де намагались розробити меморандум енергоефективності Хмельницького. У період передвиборчої кампанії кандидатам на посаду міського голови та політичним партіям запропонують підписати цей меморандум. Активісти сподіваються, що це спонукатиме майбутню владу активніше працювати у сфері енергоефективності та енергозбереження у  місті.

Над меморандумом працювали представники місцевої влади, громадських організацій, представники  асоціації ОСББ, “Обленерго” та інших організаці міста. Сьогодні обговорювали головні тези меморандуму. Готовий текст презентують на початку жовтня, після ще одного громадського обговорення.

Активісти сподіваються, що завдяки меморандуму політики не зможуть маніпулювати темою енергозбереження та зниження тарифів.

Представники міської ради зазначили, що питання енергозбереження, що піднімаються в меморандумі частково дублюють план дій зі сталого енергетичного розвитку міста, що зараз розробляють у відділі енергозбереження та інвестиційної політики Хмельницької міської ради.
Також присутні обговорили особливості меморандуму та несення відповідальності за не виконання умов меморандуму. Координатори проекту Степан Кушнір та Артур Кокаревич будуть присутні на всіх подальших сесіях міської ради та моніторитимуть прийняття рішень згідно з пунктами меморандуму.
Круглий стіл проходив в рамках міжнародного проекту “ЕСКОМ” (Енергоефективність: створенн коаліцій на місцях), що реалізовується у чотирьох країнах Східної Європи за підтримки Євросоюзу. В Україні окрім Хмельницького в проекті беруть участь ще дев’ять міст.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.