Перша велодоріжка у Хмельницькому може з’явитись ще цього року

У Хмельницькому перша велодоріжка може бути збудована ще у 2015 році.

Про це НГП повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Чапайда.

За його словами, вже замовлена проектно-кошторисна документація на велодоріжку, що об’єднає мікрорайон Гречани із головними алеями парку імені Чекмана.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Якщо при корегуванні бюджету за дев’ять місяців буде вивільнення коштів – можливо доріжка буде збудована і цього року. Там планується не асфальтне покриття, а просто мучка. Складного нічого не буде”, – зазначив комунальник.

Якщо ж у бюджеті міста за 2015 рік не знайдеться коштів на велодоріжку, будуть вишукувати кошти у бюджеті міста у 2016 році.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Пригадується як декілька років тому восени розпочалися роботи по реконструкції стадіону Поділля в легкоатлетичний комплекс. Роботи не були закінчені вчасно через несприятливі погодні умови, а на наступний рік достатня сума коштів вже не була виділена. На сьогодні маємо одну понівечену трибуну і стадіон який вважається “аварійним” і не відповідає вимогам проведення офіційних футбольних змагань.
    Тут щось схоже – “просто мучка” це не велодоріжка, а нормальна велодоріжка передбачає роботи, які неможливо якісно провести в осінню пору. Для чого поспіх?
    І взагалі потрібно вводити мораторій на нові проекти поки не будуть в повному обсязі закінчені старі. Наприклад, реконструкція набережної річки Південний Буг.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.