Приватний ліцей з Кам’янця-Подільського увійшов до ТОП-100 навчальних закладів за результатами ЗНО

Кам’янець-Подільський приватний ліцей «Антей» увійшов до 100 кращих навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Це єдиний заклад Хмельницької області, що увійшов до ТОП-100.

Про це сьогодні під час брифінгу для ЗМІ повідомив заступник міського голови Дмитро Васильянов.

Директорів шкіл-переможців було запрошено в Київ для зустрічі з Прем’єр-міністром та керівництво Міносвіти. За словам директора «Антею» Інни Блажкової , під час урочистостей Арсеній Яценюк та Сергій Квіт запевнили присутніх, що незважаючи на обшуки в Українському центрі оцінювання якості освіти відміняти ЗНО наступного року ніхто не буде. Також в Міносвіти наголосили на тому, що незабаром Верховна Рада повинна розглянути законопроекти, що суттєво реформують освіту.

Загалом середній бал, за результатами ЗНО, в «Антеї» складає 9,3 по 12-ти бальній системі, найгірший результат в місті – Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою – всього 5,5 бала.

Окрім цього, 4 кам’янчанина отримали 200 балів з різних предметів. Максим Процков , випускник ЗОШ №12, заробив найвищу оцінку з хімії, Вікторія Ковальова, міський ліцей, – Історія України, Павло Ковальчук та Олександр Запоточний (гімназія)   – математика.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.