ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Президент призначив голову Волочиської райдержадміністрації. Петро Порошенко своїм розпорядженням №№684/2015-рп призначив головою Волочиської районної державної адміністрації Володимира Сергійчука. Відповідне розпорядження з’явилося на сайті Президента України. Новим керівником стала людина з «Народної партії» екс-спікера парламенту Володимира Литвина.

Володимир Сергійчук є депутатом Волочиської районної ради від «Народної партії» (обраний за партійними списками), а також входить до фракції «литвинівців» у райраді. До призначення на посаду голови РДА був керівником сільськогосподарського виробничого кооперативу «Полянський», який розташований в селі Поляни Волочиського району. Також він є одним із співзасновників цього кооперативу із розміром внесків до статутного фонду в нуль гривень.

Три соціальні проекти Хмельниччина представляє на конкурс. Конкурс ініційований Громадською Організацією “Центр соціального лідерства”.

Завдання Конкурсу підтримати актуальні соціальні проекти взаємодії “влада – бізнес – наука – освіта – суспільство”, що сприяють стрімкому розвитку територій в Україні.

В номінації охорона навколишнього середовища та сталий розвиток Хмельницьку область представляють такі проекти: №36 “Відновлена криниця – згуртована громада”, м. Шепетівка Благодійний фонд “Зміцнення громад”, № 110 “Вплив сміття на екологію міста”, м. Хмельницький Хмельницький ліцей №17, №196 “Заповідними стежками Летичівщини”, смт. Летичів Летичівський районний методичний кабінет.

Усі соціальні проекти розміщені на сайті, де за них може віддати свій голос будь-який громадянин України/або іншої країни. Народне голосування буде тривати до 10 вересня 2015 року.

Щоб віддати свій голос за будь-який соціальний проект, необхідно авторизуватись через свій профайл у соціальній мережі Facebook.

У Хмельницькому заклали фундамент чергового житла для прикордонників.

«Любі нащадки, цінуйте життя, завжди дякуйте за нього своїм батькам. Любіть землю, бережіть природну красу вашого краю, пишайтеся тим, що ви — українці…», – таке послання нащадкам заклали у капсулу і зацементували у фундаменті другої секції 96-квартирного будинку для військовослужбовців прикордонної академії.

У першій секції, яку розпочали зводити в квітні цього року, зараз зводиться третій поверх, а завершити будівництво планують у першій половині 2016 році.

Повністю звести цей будинок планують у наступному році.

«Взагалі на цій місцині планується збудувати 18 під’їздів, і серед них — житло для прикордонників. Три під’їзди, тобто 108 квартир, будуватимуться за кошти Державної прикордонної служби України, а 118 квартир отримуємо від дольової участі генерального забудовника. Таким чином в термін до п’яти років ми плануємо забезпечити житлом усю чергу, а це 230 родин військовослужбовців. Така черга накопичилася за 15 років, коли житлова програма не реалізувалася, – розповідає ректор Національної академії Державної прикордонної служби України полковник Олег Шинкарук. – Академія не тільки навчає курсантів, ми готуємо бійців для проведення АТО, а також самі беремо участь в АТО і виконуємо там завдання. За весь час ми маємо 281 учасника бойових дій».

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.