Хмельницький в диму: горять торфяники і сухе листя

Другий день Хмельницький задихається від задимленості повітря – горять торфяники взовж берега Південного Бугу від мікрорайону Лезневе до села Давидківці. Додаткові джерела задимленості створюють самі містяни, що палять листя та городні відходи.

Фото з веб-камер Хмельницького

Фото з веб-камер Хмельницького

Фото з веб-камер Хмельницького

Фото з веб-камер Хмельницького

Начальник прес-служби Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Андрій Козак зазначив НГП, що джерел вогню є багато: торф’яні пожежі складні тим, що торф може залягати на глибині до 10 метрів і поки не вигорить повністю – ніяк не виказує це. Він наголосив, що сьогодні на подолання пожеж буде мобілізовано максимум техніки.

Окрім диму від торфяників ще одною причиною задимлення можуть бути багаття, в яких люди почали спалювати сухе листя та городні відходи.

За інформацією заступника міського голови Людимили Черевченко, зараз комітети самоорганізації населення доводять людям “під розпис”, що спалювати листя не можна.

Також Людмила Черевченко зазначила, що вчора забрудненість повітря у Хмельницькому не перевищувала допустимих норм. Сьогоднішні оперативні результати експертизи повітря ще не відомі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.