У Хмельницькому районі через суд вилучаються землі, щоб роздати учасникам АТО

На засіданні координаційної ради учасників АТО при облдержадміністрації з’ясувалось, що за вісім місяців 2015 року в головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області надійшло 14 тисяч заяв на отримання землі військових області.

Про це заявив в.о. начальника управління Олександр Ревко.

Загалом, учасникам АТО та членам їхніх сімей надано 1614 гектарів землі. З них 16 гектарів на будівництво житлових будинків в межах населених пунктів, для ведення садівництва 34 гектари, для ведення особистого селянського господарства 1563 гектари землі.

“Кажуть, що ми надаємо бідні землі державної власності. На сьогоднішній день питання стоїть гостро в Хмельницькому районі. Але ми через суд вилучаємо земельні ділянки, які придатні для обробітку та будемо робити поділ серед учасників АТО”, – зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Ревко.

Присутні в залі учасники АТО з різних районів області нарікали на те, що часто заява на отримання землі розглядається надто довго. Хтось говорив, що подав заяву ще у жовтні 2014 року, хтось у січні 2015. Олександр Ревко наголосив, що неодмінно розбереться зі всіма проблемними питаннями та закликав звертатись до нього особисто.

Таку затримку із обробкою документів на отримання землі та неефективність роботи управління пояснив Володимир Кальніченко. За його словами, впродовж цього року в управлінні Держгеокадастру змінилось шість керівників, а Олександр Ревко працює лише два тижні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.