У Хмельницькому дороги відремонтують на 62 млн. грн.

Цьогоріч в обласному центрі, крім поточного ремонту, виконується значний обсяг робіт з капітального ремонту асфальтного дорожнього покриття міста. Загалом на усі роботи з капітального ремонту автомобільних доріг, відповідно до плану на поточний рік, у бюджеті міста передбачено 62 млн. грн.

Так, завершується капітальний ремонт майже 6,2 тисяч квадратних метрів вулиці Волочиської, що у дальніх Гречанах, при в’їзді у місто зі сторони Чорного острова. З міського бюджету на капітальне оновлення цієї вулиці виділено майже 8 мільйонів гривень.

За інформацією начальника інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства Світлани Надаховської, до плану робіт на 2015 рік включені й інші об’єкти, які знаходяться у різних мікрорайонах міста і потребують капітального ремонту. Зокрема, заплановано виконати капітальний ремонт вулиць Корольова, Збарського (Книжківці), Качинського (ІІ черга – Гречани), Проектної 10 (Дубове), Нижньої Берегової (від вулиці маршала Рибалка до провулку Першотравневого – Заріччя), на розворотньому колі Старокостянтинівського шосе.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.