Хмельницькі міліціянти визнали – гральний бізнес перейшов з “одноруких бандитів” на комп’ютери

Останнім часом у Хмельницькому гральний бізнес перейшов з спеціалізованих гральних автоматів на браузерні версії азартних ігор.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник управління протидії злочинності у сфері економіки обласного УМВС Олександр Федорович.

За вісім місяців 2015 року в управлінні протидії відкрили 22 кримінальних провадження щодо організації грального бізнесу. За цими провадженнями було проведено 40 санкціонованих обшуків не тільки в приміщеннях, де розташовувались гральні заклади, а й в місцях проживання та офісних приміщеннях організаторів. Було вилучено 200 одиниць грального обладнання: автомати, комп’ютерна техніка, покерні столи та рулетки. До вироку суду це майно зберігатиметься в камері зберігання речових доказів.

Окрім того, у 2015 році працівникам управління вдалось задокументувати діяльність організованої злочинної групи, що працювала в Хмельницькому та інших містах області та налагодила роботу цілої мережі підпільних гральних закладів. Наразі це кримінальне провадження знаходиться на розгляді суду.

Олександр Федорович наголосив, що в управлінні знають про всі заклади, де налагоджені незаконні азартні ігри, проте на відпрацювання цих об’єктів, згідно з процедурою, може бути витрачено досить багато часу. Реальні організатори грального бізнесу всіма способами приховуються до оформлюють все на підставних осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.