У Кам’янці-Подільському не перейменовують вулиці через пасивність громади – мер

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич вважає, що процес перейменування вулиць, в рамках декомунізації,  в місті гальмується через пасивність самих містян. Таку думку він висловив в коментарі «Незалежному громадському порталу».

«В Законі чітко вказано, що це має бути ініціатива громадськості, людей, що проживають на цій території. Звернення було тільки по вулиці Уральській, і то від «Свободи». Багато хто питає навіщо це перейменовувати, скільки це буде коштувати, хоча для людей не потрібно для цього багато грошей. Ми в газетах про це написали, у фейсбуці написали , щоб подавали пропозиції , щодо перейменування вулиць, але немає такої активності у нас в людей», – заявив мер Кам’янця.

Надання міському парку назви «Героїв Євромайдану» Сімашкевич теж вважає недоречним, адже це «сумна назва для дитячого парку відпочинку» і, на його думку, депутати поспішили з перейменуванням.

Щоправда, комісія з числа депутатів та науковців продовжує працювати і розробляти можливі шляхи виконання декомунізаційних законів. Очолює комісію заступник міського голови, головний лікар Кам’янець-Подільської міської лікарні №1 Дмитро Васильянов

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.